Szukaj w serwisie

Akademia Praktycznego Marketingu

Program Akademii Praktycznego Marketingu odzwierciedla rosnące znaczenie marketingu we współczesnej firmie. Zaproponowane szkolenia umożliwiają wykorzystanie działań marketingu do systematycznego, stałego i długoterminowego wzrostu i rozwoju firmy i marki. Program Akademii to mapa drogowskazów prowadząca uczestników od podstaw wiedzy marketingowej do marketingu strategicznego, skoncentrowanego na konsumencie, jego potrzebach i metodach ich zaspokajania.

Dlaczego powstał ten kurs, skoro na rynku są tysiące ofert o pozornie podobnej tematyce? Akademia Praktycznego Marketingu umiejscawia marketing w nowoczesnej rzeczywistości ekonomicznej i przekłada się wprost na praktykę. Strategie marketingowe opieramy na procesach rynkowych, podejście do marki dyktuje nam rynek i konsument a marketing traktujemy jak inwestycję, która zwraca się w postaci długoterminowej lojalności konsumenta i sukcesu firmy. Akademia Praktycznego Marketingu prezentuje wiedzę, która zweryfikowana przez rynek i jego ciągle zmieniające się trendy wprowadzi uczestników w świat wiedzy praktycznej i kompetencji stanowiących o sile managera i przedsiębiorcy. Wiedza ta pozwala na skuteczniejsze radzenie sobie w trudnych sytuacjach, uwalnia potencjał i pozwala zmaksymalizować wydajność i efektywność na poziomie pracownika a także całej organizacji. 

Szkolenia oparte są o koncepcję nauki przez praktykę i metody warsztatowe:

Przedstawiony program szkoleń przedstawia szeroką ofertę efektywnych programów szkoleniowych, zdajemy sobie jednak sprawę, że potrzeby i wymagania Państwa firmy są wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju. Każdy z naszych programów może być w indywidualny sposób dostosowany do potrzeb i specyfiki Państwa firmy, w razie potrzeby łącząc elementy z wielu szkoleń. Możemy stworzyć program szyty na miarę, który w zupełności spełni Państwa oczekiwania.

PROGRAM


 

Copyright 2010 COMARTIN
Created and supported by VISUALITY