Szukaj w serwisie

Jedno lub kilkudniowe wyprawy po Wiśle - integracja i współpraca

 

 

Poniżej podajemy przykłady imprez, które możemy zorganizować na Wiśle lub innej malowniczej polskiej rzece. Imprezy prowadzone są przez trenerów z Comartinu i instruktorów – szkoleniowców z fundacji KiM www.fundacjakim.pl

Przykładowe oferty kilkudniowych  wypraw po Królowej Rzek na odcinku od Sandomierza do Płocka.  Letnie i jesienne wyprawy mogą trwać od 1 do 7 dni.

Szkoleniowe spływy krajoznawczo-turystyczne, podczas których uczestnicy nie tylko poznają zasady bezpiecznego pływania po Wiśle, ale również będą mieli okazję zwiedzić wybrane miasta nadwiślańskie. Odcinek od Sandomierza do Płocka zostanie podzielony na dwie podstawowe trasy.
1/ Trasa z Sandomierza do Warszawy. Uczestnicy popłyną sandomierską Wisła koło Gór Pieprzowych a następnie Małopolskim Przełomem Wisły i Niziną Mazowiecką. W programie przewidujemy zwiedzanie Sandomierza i Kazimierza Dolnego.
2/ Trasa z Warszawy do Płocka wiedzie wzdłuż Kotliny Warszawskiej i Kotliny Płockiej. W programie zwiedzanie Twierdzy Modlin i Czerwińska. 

Szkoleniowe spływy rodzinne, podczas których rodzice wspólnie z dziećmi dołączą do wyprawy, o której niejeden dorosły marzył w swoim dzieciństwie. Odkrywcy, np. ojcowie z synami wsiądą do kanadyjek i wiosłując pagajami popłyną w dół rzeki. Wspólnie z przewodnikami poznają arkana sztuki pływania kanu oraz odkrywają tajemnice Wisły. Po pracowitym dniu będą zakładać obozowiska w urokliwych, bezludnych miejscach. Zanim jednak położą się spać w swoich tipi, zostaną zaproszeni do udziału w warsztatach na temat historii, zwyczajów i legend Indian Ameryki Północnej, Aborygenów i Eskimosów.

Spływy szkoleniowo-krajoznawcze, przygotowane z myślą o osobach, którym zależy na zdobyciu umiejętności gwarantujących bezpieczne pływanie kajakiem lub kanu. W trakcie spływu realizowany będzie program krajoznawczy połączony ze szkoleniem przygotowanym i poprowadzonym przez instruktorów z fundacji KiM.

 

W ramach opłaty gwarantujemy Państwu: kanu z pagajami i kamizelkami asekuracyjnymi, transport ekwipunku w zależności od wybranej trasy, obsługę instruktorską, szkoleniową i przewodnicką, tipi, łóżka oraz piecyki do tipi.

Copyright 2010 COMARTIN
Created and supported by VISUALITY